Sterke prestaties in Oordegem
Op dinsdag 25 augustus kwamen verschillende Hermes-atleten in actie op de meeting in Oordegem.
Kamieje Wynsberghe gebruikte haar 800 meter als tactische voorbereiding op het BK scholieren. De opdracht was om geduldig te blijven en pas in de laatste 200 meter het tempo op te bouwen. Ze voerde dit perfect uit, won haar wedstrijd en klokte 2’19”60.
Emiel Vermeir liep opnieuw een sterke 800 meter in 2’02”55, net boven zijn persoonlijk record. Met een stevige eindsprint pakte hij nog de tweede plaats.
Michael Bodja won overtuigend zijn reeks en verbeterde zijn persoonlijk record tot 2’08”50.
Jule Perquy liep haar eerste outdoor 800 meter in 2’42”83. Ze was nog wat zoekend naar het juiste ritme, maar werkte haar wedstrijd mooi af.
Jani Seys gebruikte de 100 meter als snelheidsprikkel in functie van de 400 meter op het BK scholieren. Met 11”81 liep hij naar een mooie tweede plaats.
Lotte Philips liep een vlotte 100 meter in 13”20,
Een geslaagde meeting met mooie prestaties en een goede voorbereiding het komend Belgisch kampioenschap.
https://cb-bk.rfcl-athle.be/ live te volgen.
Bekijk de foto’s van deze wedstrijd in ons Facebook album.

